Komplexní péče

Víme, že když rodiče dávají dítě do školky, tak mají za sebou několik let, kdy mu věnovali veškerou péči, lásku a čas. Chceme v tom pokračovat a jsme připraveni část péče převzít. O dítě se budeme starat, jakoby bylo naše vlastní a uděláme maximum pro to, aby rodiče teď měli chvíli času i pro sebe. Chceme využít naše zkušenosti a poskytnout rodičům ten nejlepší servis v péči o dítě po všech stránkách.

 

Strava

Správná a zdravá strava je při vývoji dítěte velmi důležitá. Proto věnujeme velké úsilí, aby její složení a pestrost byly na té nejvyšší úrovni. Svačinky si ve školce denně sami připravujeme čerstvé a vydatné a obědy nám každý den vozí cateringová společnost Mosaica, kterou jsme vybrali na základě kvality jejích pokrmů.

 

Týden zdraví

Jedenkrát za rok se celý týden věnujeme zdraví dětí a lékařské prevenci. Během týdne postupně přichází do školky lékařští specialisté (např. stomatolog, oční lékař, psycholog, logoped) a všechny děti preventivně vyšetří a ověří, zda je vše v pořádku. Pokud objeví jakýkoliv počínající problém, vyhotoví podrobnou zprávu a s rodiči je pak konzultován další postup při eventuální léčbě.

 

Poradenství pro rodiče

V naší školce jsme pečovali o mnoho jedinečných dětí. Byly mezi nimi i děti se specifickými vzdělávacími potřebami, které se u nás bez problémů integrovaly. Při jejich vzdělávání jsme spolupracovali i s odbornými organizacemi a nasbírali tak cenné zkušenosti a poznatky. Jsme připraveni rodičům pomoci, ať už si nebudou jisti třeba jen nějakou maličkostí v otázce výchovy dítěte, nebo budou potřebovat naopak odbornější a komplexnější pomoc.

 

Pomůcky a materiály

Považujeme za samozřejmé, že se postaráme o všechny pomůcky, materiály a další věci, se kterými děti ve školce pracují a které potřebují. Ať už to jsou hygienické a ochranné pomůcky, jako zubní kartáčky, krémy na opalování, repelenty, anebo třeba svářečský kryt pro pozorování zatmění Slunce. :)