top of page

Komplexní péče

Víme, že když rodiče dávají dítě do školky, tak mají za sebou několik let, kdy mu věnovali veškerou péči, lásku a čas. Chceme v tom pokračovat a jsme připraveni část péče převzít. O dítě se budeme starat, jakoby bylo naše vlastní a uděláme maximum pro to, aby rodiče teď měli chvíli času i pro sebe. Chceme využít naše zkušenosti a poskytnout rodičům ten nejlepší servis v péči o dítě po všech stránkách.

Strava
Jídlo připravujeme vždy čerstvé, dbáme na to, aby bylo zdravé a pestré.

Strava

Správná a zdravá strava je při vývoji dítěte velmi důležitá. Proto věnujeme velké úsilí, aby její složení a pestrost byly na té nejvyšší úrovni. Svačinky si ve školce denně sami připravujeme čerstvé a vydatné a obědy nám každý den vozí cateringová společnost Mosaica, kterou jsme vybrali na základě kvality jejích pokrmů.

Týden zdraví

Týden zdraví

Jedenkrát za rok se celý týden věnujeme zdraví dětí a lékařské prevenci. Během týdne postupně přichází do školky lékařští specialisté (např. stomatolog, oční lékař, psycholog, logoped) a všechny děti preventivně vyšetří a ověří, zda je vše v pořádku. Pokud objeví jakýkoliv počínající problém, vyhotoví podrobnou zprávu a s rodiči je pak konzultován další postup při eventuální léčbě.

Pravidelně k nám do školky docházejí lékaři a lékařští specialisté a preventivně prohlédnou a vyšetří všechny děti.
Poradenství pro rodiče
školka Praha 5, školka Praha 13, školka Stodůlky, soukromá školka Stodůlky, montessori školka Praha 5, školka začít spolu praha, anglická školka praha 5, soukromá školka praha 5, školka mensa, Mensa ntc learning, dobrá školka praha, kvalitní školka praha

Poradenství pro rodiče

V naší školce jsme pečovali o mnoho jedinečných dětí. Byly mezi nimi i děti se specifickými vzdělávacími potřebami, které se u nás bez problémů integrovaly. Při jejich vzdělávání jsme spolupracovali i s odbornými organizacemi a nasbírali tak cenné zkušenosti a poznatky. Jsme připraveni rodičům pomoci, ať už si nebudou jisti třeba jen nějakou maličkostí v otázce výchovy dítěte, nebo budou potřebovat naopak odbornější a komplexnější pomoc.

Pomůcky, materiály

Pomůcky a materiály

Považujeme za samozřejmé, že se postaráme o všechny pomůcky, materiály a další věci, se kterými děti ve školce pracují a které potřebují. Ať už to jsou hygienické a ochranné pomůcky, jako zubní kartáčky, krémy na opalování, repelenty, anebo třeba svářečský kryt pro pozorování zatmění Slunce. :)

školka Praha 5, školka Praha 13, školka Stodůlky, soukromá školka Stodůlky, montessori školka Praha 5, školka začít spolu praha, anglická školka praha 5, soukromá školka praha 5, školka mensa, Mensa ntc learning, dobrá školka praha, kvalitní školka praha
Jsme zapsáni ve školském rejstříku.
Ve školce aplikujeme program Mensa NTC learning.
Spolupracujeme s dentální a ortodontistickou klinikou Perfect smile.
Jsme zapojeni do projektu recyklohraní, ukliďme svět.
Účastníme se projektu Celé Česko čte dětem.
Přispíváme na dobročinné projekty organizaci Dobrý anděl.
bottom of page